Forum NoX Klana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum NoX Klana
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 KAMA_MAMA!!! mix :)

Go down 
4 posters
AutorPoruka
KAMA_MAMA!!!
NoX Member



Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-01

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyTue Nov 03, 2009 10:34 pm

KAMA_MAMA!!! mix :) 289h3yr

Ovo je bilo sa danasnjeg mixa Wink trazili su mi demo i prozivali me :/
ocigledno mi je islo Very Happy samo sto mi je pred kraj lagalooooooo znaci neverovatno :S al nmvz,pocepali smo ih Wink
Na vrh Go down
eXoDus' -.-
Admin
eXoDus' -.-


Broj komentara : 91
Join date : 2009-10-31
Age : 31
Mjesto : Brčko

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyTue Nov 03, 2009 10:36 pm

GooD Job (Y) Very Happy
Na vrh Go down
https://nox-gaming.bosnianforum.com
KaRaMeLa




Broj komentara : 4
Join date : 2009-11-02

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyWed Nov 04, 2009 9:18 am

hahahahahahahaha a pred kraj niste znali de se nalazite jer smo vas zakucali ....
Na vrh Go down
KAMA_MAMA!!!
NoX Member



Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-01

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyWed Nov 04, 2009 9:34 am

priznajem,onu rundu sa hekom si nam objasnio...to priznajem Very Happy al glory me prozivao...znaci nisam mogo da verujem :S
al pobeda Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
KaRaMeLa




Broj komentara : 4
Join date : 2009-11-02

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyWed Nov 04, 2009 10:19 am

HAHAHAHAHAHHAHA KOJA CRNA POBEDA 21:21 i pde vam 1 i posle i drugi tj prvo si ti otisao pa jos 1
Na vrh Go down
KAMA_MAMA!!!
NoX Member



Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-01

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyWed Nov 04, 2009 1:49 pm

trebalo je da igramo do 16 ili 15... a ne do 21 :S to sto ste vi prosirivali runde je vas probl Wink
Na vrh Go down
KaRaMeLa




Broj komentara : 4
Join date : 2009-11-02

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyThu Nov 05, 2009 8:06 pm

e moj kama sine moj vidi se da ne znas sta se radi posle 15:15 ali ima cremena naucices ....
Na vrh Go down
URBAN K!LLER

URBAN K!LLER


Broj komentara : 33
Join date : 2009-11-02

KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) EmptyThu Nov 05, 2009 8:18 pm

KaRaMeLa (citat):
HAHAHAHAHAHHAHA KOJA CRNA POBEDA 21:21 i pde vam 1 i posle i drugi tj prvo si ti otisao pa jos 1

hahahahahhahahahahahahhahahahahaha trebali ste do 30 igrat lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





KAMA_MAMA!!! mix :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KAMA_MAMA!!! mix :)   KAMA_MAMA!!! mix :) Empty

Na vrh Go down
 
KAMA_MAMA!!! mix :)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum NoX Klana :: Counter-Strike :: Screenshots-
Idi na: