Forum NoX Klana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum NoX Klana
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 NoX - BiOH@zArD

Go down 
+4
URBAN K!LLER
ReD_DeViL
Amsal
c1lE
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
KAMA_MAMA!!!
NoX Member



Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-01

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptySun Nov 08, 2009 9:38 am

amsal brate....nisi shvatio poentu...evo da ti "docaram" kako je bilo,jer se ti ocigledno ne secas..
na kraju meca,mi smo trazili demo od wild west-a,vi ste rekli da ne znate kako se pravi demo,a posle toga SI rekao da vi ne trazite demo od nas,pa da zato ni mi ne treba da trazimo demo od vas,i da neces da udjemo u neprijateljske odnose...
do 10:00 wild west-ov demo mora biti ovde postavljen,u protivnom,na svim najjacim forumima,i onim malo slabijim,ce se cuti da ste igrali sa citom,kad smo trazili demo,rekli ste da ne znate kako se "pravi" demo,a taj lik,koji je navodno "najjaci" na balkanu,ne zna da "napravi demo"...objasnili smo vam kako da date demo!!!
nemojte se kaciti sa mnom,nece se dobro zavrsiti... Wink

EDIT:objavljeno je na freak team forumu,bia,mys,wac,balkan ekspres,felna,boss,33pro,mighty i skl
nastavicu da objavljujem...tako vam je kad se kacite sa mnom Wink
Na vrh Go down
URBAN K!LLER

URBAN K!LLER


Broj komentara : 33
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptySun Nov 08, 2009 6:21 pm

Amsal (citat):
momci malo vam je krivo sto ste izugbili planirali ste oderati nas mozete pisati sta hocete sa demom il bez njega pobjeda je nasa

sameafor 15:10 za moje pozz 1 0 u pobjedama ako se ovo nevazi nevazi se ni vase ono prije ovo je pobjeda alea leeee slavi se kod nas


sta cu vam zao mi je ovo je 1. tim mog klana a ne kao prosli put druga postava eh sad ste dobili kako se igra jedan cw sve su proovi u mom klanu caoo nejavljajte se vise ja igram po godine cs nisam palio cit boli me briga sta je demo

pod 1. sto ti je semafor u cs ^^
pod 2. igra se do 16 ne do 15 (sto pokazuje koliko ste cw-ova odigrali i da su sve "proovi" u tvom klanu a ti sto su ti u klanu to nije "p" od pro
pod 3. to sto igras pola godine treba da znaci da umijes da igras jel?
4. dok vasem igracu nije "pukao net" ( izasao da upali) nox je vodio 7-0 ili tako nesto nisam sig ja skor 18-0 i vi sad odjednom sabijate znaci LOL
5.kad cete cw s mojim klanom? Very Happy
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 9:46 am

cw sa tvojim klanom subota slijedeca na msn cu ti reci termin a za ovo ostalo brukas nox misle da su nepobijedivi boli nas briga nikmo nije imao cit kad god gubite trazite demo pozz lock ovu temu sa vama samo noob klanovi igraju
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 11:55 am

Amsal (citat):
cw sa tvojim klanom subota slijedeca na msn cu ti reci termin a za ovo ostalo brukas nox misle da su nepobijedivi boli nas briga nikmo nije imao cit kad god gubite trazite demo pozz lock ovu temu sa vama samo noob klanovi igraju

pa skontali smo i mi da sa nama samo noob klanovi igraju...nakon sto smo igrali s vama..i nakon sto smo culi: " nece da se zalijepi,on je pro,kako se pravi demo"...rijec NOOB je dobilo novo znacenje lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 3:01 pm

dosad nam nijedan klan nije trazio demo mogu zamisliti vase team say: exouds kaze mamu vam idite cuvajte sajt


ljudi da ste gledali to je bilo fer deranje al morate gubiti sta vi mislite da vas mi nismo mogli pobijediti mislite razmisljajte nas boli briga vi kad hocete javi te se za jedan cw al molim vas ne na vasem serveru igracemo na nasem ok



MISLITE DA STE NAJBOLJIII AL NISTE BOLJI OD NAS

NAJBOLJI STE OD POZADI CAOO JA NECU DA SE RASPRAVLJAM SA VAMA POBJEDA JE NASA RACUNAJTE JE TAKO POZZZ
Na vrh Go down
m15k3
NoX Member
m15k3


Broj komentara : 29
Join date : 2009-11-01
Age : 32
Mjesto : Brcko, BiH

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 4:02 pm

liku po svim ovim postovima vidi se da si idol, znas ??? odigracemo jedan cw, ali ne na nasem ili vasem servu, nego na nekom trecem gdje ce biti sudija koji ce da sudi fer, i gdje ce svi da postuju demo, i mi i vi jel moze ???
Na vrh Go down
URBAN K!LLER

URBAN K!LLER


Broj komentara : 33
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 4:04 pm

1 pitanje Smile iako ne igram u NoX zanima me , ako niko nije imao cit sto je tolka muka da se 15 min upload demo Shocked
Na vrh Go down
ReD_DeViL
NoX Member



Broj komentara : 27
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 7:45 pm

pa vidis da su to botine i ne znaju sta ta rijec znaci a kamoli da ga "postave" Smile))))
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 EmptyTue Nov 10, 2009 3:50 pm

red devil ti nisi igrao nemjesaj se mislio si da cmo mi opet izugibit mi nasli igraca na balkan serveru gdje je admin i sta sad tu niste najjaci
Na vrh Go down
Sponsored content





NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
NoX - BiOH@zArD
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» BiOH@zArD l vs NoX l

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum NoX Klana :: NoX Klan :: Rezultati CW-ova-
Idi na: