Forum NoX Klana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum NoX Klana
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 za sve vas "clanove"""!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
boca




Broj komentara : 3
Join date : 2009-11-05

za sve vas "clanove"""!! Empty
KomentarNaslov komentara: za sve vas "clanove"""!!   za sve vas "clanove"""!! EmptySun Nov 08, 2009 10:56 pm

KO 1. | ako taj wild west bude imo wh ja izlazim iz klana amsal . KO 2. | sto si me izbrisao s msn kama nisi htio rec staje demo ?. KO 3. | on je napravio sad demo i nije znao vasu stranicu od foruma !!! | KO 4. | nisam ni na cijoj strani
KO 5. | stavit ce rec cu mu ja forum pa kad vidite napisite ovo je za Sad isto ste noobvi !!! svadjate se oko posranog cw jednoga! KO 6. | amsale ja letim iz klana ako bude imo !!! CITTTTTTTTTTT!!! Laughing @ Neutral Crying or Very sad Embarassed Very Happy Smile Shocked Wink Mad Cool Surprised
Na vrh Go down
KAMA_MAMA!!!
NoX Member



Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-01

za sve vas "clanove"""!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sve vas "clanove"""!!   za sve vas "clanove"""!! EmptySun Nov 08, 2009 11:31 pm

1. necu sa tobom vise da saradjujem..kad god sam igrao cw sa tobom,ili protiv tebe,uvek je bilo nekih problema..
2.prosao je rok za demo...pobeda nasa...pozz
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

za sve vas "clanove"""!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sve vas "clanove"""!!   za sve vas "clanove"""!! EmptyMon Nov 09, 2009 9:47 am

pobijedili ste nema sta ono niste vidjeli rezultat
Na vrh Go down
Sponsored content





za sve vas "clanove"""!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sve vas "clanove"""!!   za sve vas "clanove"""!! Empty

Na vrh Go down
 
za sve vas "clanove"""!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum NoX Klana :: NoX Klan :: Rezultati CW-ova-
Idi na: