Forum NoX Klana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum NoX Klana
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 NoX - BiOH@zArD

Go down 
+4
URBAN K!LLER
ReD_DeViL
Amsal
c1lE
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySat Nov 07, 2009 11:31 pm

NoX - BiOH@zArD 16:0(zbog koriscenja wh)

citajte dole i sve ce vam biti jasno!!! Very Happy


c1lE: komentar modifikovan dana: Sun Nov 08, 2009 3:06 am; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySat Nov 07, 2009 11:43 pm

Eh da se javi vodja protivnicke ekipe

Rezultat 15 - 10

krivo im je jer misle da ih niko ne moze pobiojediti


sad nam traze demo al ova pobjeda ce se racunati neznamo mi napraviti demo

zasto mi od vas nismo trazili demo prosli mec pola vas je imalo cit i nista mi sutimo ovaj mec je igrala prva postava mog klana i fer vas je oderala kazu da ima cit to sam znao da ce se desiti taj covjek igra 6 godina ako niste znali web igra 4 god al je najbolji u klanu


toliko od mene ovo je pobjeda ako zelite revans samo recite
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySat Nov 07, 2009 11:46 pm

Amsal (citat):
Eh da se javi vodja protivnicke ekipe

Rezultat 15 - 10

krivo im je jer misle da ih niko ne moze pobiojediti


sad nam traze demo al ova pobjeda ce se racunati neznamo mi napraviti demo

zasto mi od vas nismo trazili demo prosli mec pola vas je imalo cit i nista mi sutimo ovaj mec je igrala prva postava mog klana i fer vas je oderala kazu da ima cit to sam znao da ce se desiti taj covjek igra 6 godina ako niste znali web igra 4 god al je najbolji u klanu


toliko od mene ovo je pobjeda ako zelite revans samo recite

demo se ne pravi... evo vam u koracima kako da upload..
1. idite na www.sendspace.com ili www.rapidshare.com
2.kliknete browse(ili sta vec pise) i nadjete daj fajl iz cs foldera...
3. posaljete nam link

rezultat je bio 16-10 ..a njihov igrac wild west je imao wh(ofiran)!!
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySat Nov 07, 2009 11:54 pm

gdje je taj fajl niko to nema cile prosli pt si ti imao wh mi smo sutili hocu exodusa na msn da se dogovorimo sa tobom botom nema price onaj wild west igra na najjacim serverima po bosni srbiji hrvatksoj i svugdje je 1.
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySat Nov 07, 2009 11:59 pm

Amsal (citat):
gdje je taj fajl niko to nema cile prosli pt si ti imao wh mi smo sutili hocu exodusa na msn da se dogovorimo sa tobom botom nema price onaj wild west igra na najjacim serverima po bosni srbiji hrvatksoj i svugdje je 1.

eo sve cu ti objasniti...nisam ima wh kao 1....

eo gdje ces naci fajl
- u c pa valve,pa cstrike

a fajl ti pocinje ovako..
-Biohazard(CT)_NoX(T)_de_dust2_ineyes

pa ti trazi
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:05 am

i da liku...ti vices taj wild west najbolji na balkanu...a nezna naci demo, i nezna ga upload!!...de radije priznaj da je koristio cit i cao...ovako se i sramotis..
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:07 am

nije najbolji na balkanu nego igra na svim serverima tu i nije uvijek zadnji nekad je medju boljima ovo vecerasje bila njegova vecer islo ga
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:09 am

samo ti stavi njegov demo...imas rok to sjutra u 10:00 (to je 12 sati tacno)...ako ne stavis to racunamo kao cit , a ako stavis imacemo dokaz da je cit!! lol!
Na vrh Go down
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:11 am

dzaba govoris da je cit daj mi sve od svakog igraca demo sa proslog cw dok to nedadnete pojeda je nasa cile daj msn da tamo pricamo
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:14 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
to se trazi odma posle cw-a...sramotis sebe i svoj klan!!!...trazili ste sad demoe od ovog cw-a i svi cemo staviti

eo mog

http://www.sendspace.com/file/hx1ghh

pa gledaj Very Happy

iii jos jedno 10 puta lol zbog tvog zadnjeg posta lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
ReD_DeViL
NoX Member



Broj komentara : 27
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:19 am

Amsal pa ako toliko tvrdis da taj lik nije imao cit zasto ne stavi taj demo i on i svi vi??????

A ti si na proslom cw imao cit meni si rekao i izlazio si nekoliko puta i palio i gasio cit i kazes kao da nemas
Na vrh Go down
URBAN K!LLER

URBAN K!LLER


Broj komentara : 33
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:19 am

HAHAHAHAAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAAH amsal nista licno ali kidam se na ova 2 tvoja posta . c1le daj pomogni coeku da napravi demo LOL
Na vrh Go down
ReD_DeViL
NoX Member



Broj komentara : 27
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:21 am

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX ma ne umiju ni sa citom da igraju jbg bot je bot Smile))))))))))))))))))))))))
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:22 am

ej ljudi...amsal je amsal xD...

ako ovaj njegov ne postavi demo...mozete vidjeti nesto i na nasim...kako nas lik ubija iza zidova,pa dok walkamo i tako to...
Na vrh Go down
KAMA_MAMA!!!
NoX Member



Broj komentara : 16
Join date : 2009-11-01

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:35 am

evo i moj demo..
http://rapidshare.com/files/303792596/Biohazard_CT__NoX_T__de_dust2_ineyes_NoX_-_KAMA_MAMA____2009.11.07-20.54.03.dem.html

btw. neko,ko je pro,mora da zna gde se nalazi demo...nemojte da glumite...cak i ako jeste tolike botine,pa ne znate de je demo,onda predlazem da prestanete da igrate cs.... a i ako wild ne da demo,nasa pobeda,a sa vama vise niko nikad nece igrati cw,licno cu se postarati za to....toliko od mene,pozz Wink
Na vrh Go down
eXoDus' -.-
Admin
eXoDus' -.-


Broj komentara : 91
Join date : 2009-10-31
Age : 31
Mjesto : Brčko

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 12:40 am

AmsaL al lijepo nasmijavas raju na ovom forumu , znaci LoL lol!

Idolu , demo se "ne pravi" , nije to dijete da ga pravis , kad pusti skripta automatski se snima demo u valve/cstrike folderu na hard disku....Niko od vasih igraca nema potrebe da "pravi" demo , nego jednostavno ide na neki od upload sajtova (www.rapidshare.com , www.sendspace.com , www.megaupload.com itd) i ovde lijepo postavi link i to je sva mudrolija.... A taj Wild West nesto kao neki lik pr0 , najbolji na balkanu , a koristi wh providan , i kad mu trazim demo , on pita kako se pravi demo , to ako je najbolji igrac na balkanu onda sam ja Chuck Norriss....Nemoj se vise prosipat ovde majke ti , neces moc pokupit nikad...
Na vrh Go down
https://nox-gaming.bosnianforum.com
eXoDus' -.-
Admin
eXoDus' -.-


Broj komentara : 91
Join date : 2009-10-31
Age : 31
Mjesto : Brčko

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 1:19 am

Evo moj demo kao CT
Kod:
http://www.sendspace.com/file/gux2zn
Na vrh Go down
https://nox-gaming.bosnianforum.com
URBAN K!LLER

URBAN K!LLER


Broj komentara : 33
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 1:39 am

ee amsal ako nije problem ja bih bas volio da odigram 1 vs 1 s tim likom sto je "najbolji na balkanu" znaci bez citova i tih sranja neka bude neko u spec da gleda mozda i naucimo nesto od njega Very Happy
Na vrh Go down
_JokeR_
NoX Member
_JokeR_


Broj komentara : 4
Join date : 2009-10-31
Age : 30
Mjesto : Brcko

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 2:04 am

Na vrh Go down
eXoDus' -.-
Admin
eXoDus' -.-


Broj komentara : 91
Join date : 2009-10-31
Age : 31
Mjesto : Brčko

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 2:26 am

URBAN K!LLER (citat):
ee amsal ako nije problem ja bih bas volio da odigram 1 vs 1 s tim likom sto je "najbolji na balkanu" znaci bez citova i tih sranja neka bude neko u spec da gleda mozda i naucimo nesto od njega Very Happy

mozes samo nauciti kako postati najveci bot na balkanu lol!
Na vrh Go down
https://nox-gaming.bosnianforum.com
Amsal




Broj komentara : 24
Join date : 2009-11-02

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 2:28 am

momci malo vam je krivo sto ste izugbili planirali ste oderati nas mozete pisati sta hocete sa demom il bez njega pobjeda je nasa

sameafor 15:10 za moje pozz 1 0 u pobjedama ako se ovo nevazi nevazi se ni vase ono prije ovo je pobjeda alea leeee slavi se kod nas


sta cu vam zao mi je ovo je 1. tim mog klana a ne kao prosli put druga postava eh sad ste dobili kako se igra jedan cw sve su proovi u mom klanu caoo nejavljajte se vise ja igram po godine cs nisam palio cit boli me briga sta je demo
Na vrh Go down
eXoDus' -.-
Admin
eXoDus' -.-


Broj komentara : 91
Join date : 2009-10-31
Age : 31
Mjesto : Brčko

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 3:03 am

AmsaL ajde molim te nemoj vise dokazivati koliki si bot... Hvala
Na vrh Go down
https://nox-gaming.bosnianforum.com
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 3:05 am

Amsal (citat):
momci malo vam je krivo sto ste izugbili planirali ste oderati nas mozete pisati sta hocete sa demom il bez njega pobjeda je nasa

sameafor 15:10 za moje pozz 1 0 u pobjedama ako se ovo nevazi nevazi se ni vase ono prije ovo je pobjeda alea leeee slavi se kod nas


sta cu vam zao mi je ovo je 1. tim mog klana a ne kao prosli put druga postava eh sad ste dobili kako se igra jedan cw sve su proovi u mom klanu caoo nejavljajte se vise ja igram po godine cs nisam palio cit boli me briga sta je demo

de covjece shvati da se sramotis...ne samo pred clanovima noxa..vec pred svih 40 clanova 4uma...i kad se ovo procuje moci cete igrati samo sa botovima kao sto ste vi(znaci jedno 2,3 klana)...nikada necete zaigrati ligu!!...webu svaka cast sto igra s botovima kao sto ste vi(bude vam krivo kad vas neko pobjedi pa trazite revans,pa ukljucite cit)...i niko nije rekao da si ti imao cit lol! ...

Zato poz i vi ste sramota za CS...

p.s..bolje biti bot nego citer Very Happy
Na vrh Go down
c1lE
NoX Member



Broj komentara : 49
Join date : 2009-10-31

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 3:08 am

Exodus zakljucaj ovu temu...da se decko vise ne blamira!!..molim te zabolice me stomak od smijanja lol!
Na vrh Go down
m15k3
NoX Member
m15k3


Broj komentara : 29
Join date : 2009-11-01
Age : 33
Mjesto : Brcko, BiH

NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD EmptySun Nov 08, 2009 4:45 am

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHA LOL znaci kidam se na ove postove xd kako botovski jbt xd i ja tog wild westa nikad nisam vidio na jacim serverima u ovih godinu dana sto igram online xd
Na vrh Go down
Sponsored content





NoX - BiOH@zArD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NoX - BiOH@zArD   NoX - BiOH@zArD Empty

Na vrh Go down
 
NoX - BiOH@zArD
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» BiOH@zArD l vs NoX l

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum NoX Klana :: NoX Klan :: Rezultati CW-ova-
Idi na: